KadraSylwia Bindas-Piotrkowicz

właściciel i dyrektor Przedszkola „Nasze Dzieci”

Z zawodu jestem nauczycielką języka rosyjskiego i angielskiego oraz egzaminatorką OKE. Ukończyłam Prawo i Administrację w PWSBiA jak również  Zarządzanie Oświatą. Praca w szkole i na uczelni dawała mi wiele satysfakcji, jej owocem jest doktorat napisany przeze mnie na Wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich UW. Pomysł na założenie własnego przedszkola narodził się spontanicznie. Decyzja o rezygnacji z dotychczasowych zajęć nie była łatwa, ale możliwość samodzielnego tworzenia nowego miejsca, poświęconego dzieciom i rodzicom, pochłonęła mnie bez reszty. Prywatnie jestem mamą Jasia – jednego z pierwszych absolwentów „Naszych Dzieci” oraz Michałka, który wkrótce rozpocznie edukację szkolną.
 

Ewa Janikowska - dyrektor d.s. Nadzoru Pedagogicznego

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi, gdzie ukończyłam studia zawodowe- Pedagogikę Opiekuńczo-wychowawczą, a następnie studia magisterskie- Psychopedagogikę. Ponieważ zawsze chciałam pracować z dziećmi dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe o specjalności Wychowanie Przedszkolne, natomiast w 2010 roku w Wyższej Szkole Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie otrzymałam dyplom ukończenia „Zarządzania i Marketingu w Oświacie”. W Przedszkolu Nasze Dzieci zajmuję się prowadzeniem Nadzoru pedagogicznego organizacją szkoleń i innych form doskonalenia zawodowego nauczycieli, prowadzeniem obserwacji doradczo- doskonalących, a także promocją przedszkola.W pracy swojej cenię zaangażowanie, pomysłowość, aktywność, chęć dalszego dokształcania się, czuły stosunek do dzieci. Uwielbiam spontaniczność maluchów oraz ich zaciekawienie otaczającym światem. Dobro dziecka jest dla mnie najważniejszym celem. Prywatnie jestem mamą czteroletniej Sylwii i jedenastoletniego Dominika.

 


 

ciocia Marta - sekretariat

Od kilku lat związana jestem z przedszkolem „Nasze Dzieci”. Bardzo lubię pracę z dziećmi i chętnie organizuję im czas w sposób jak najbardziej twórczy.
Ukończyłam magisterskie studia o kierunku administracyjnym ze specjalnością prawo pracy i polityka zatrudnienia. W przedszkolu zajmuję się sprawami biurowymi.


WYCHOWAWCY

ciocia Ola - wychowawca grupy Pszczółek

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach gdzie ukończyłam studia pierwszego stopnia, kierunek pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym oraz studia drugiego stopnia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie kierunek pedagogika specjalna, specjalność rehabilitacja osób ze sprzężoną niepełnosprawnością. W różnego rodzaju pracę z dziećmi angażowałam się już podczas studiów w formie wieloletniego wolontariatu w zaprzyjaźnionym przedszkolu, organizowanie animacji dla dzieci                   na przyjęciach urodzinowych. Jestem osobą pogodną, energiczną oraz kreatywną co chętnie wykorzystuję w swojej pracy z najmłodszymi. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję    i motywację do dalszego rozwoju. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze by podziwiać przyrodę.

 

 

ciocia Ola wychowawca grupy Pszczółek

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości a ich codzienne osiągnięcia są dla mnie prawdziwą satysfakcją. Chcę przekazać dzieciom ciepło, miłość i poczucie bezpieczeństwa. Wolne chwile spędzam w gronie przyjaciół i podróżując.

 


KADRA - ZAJĘCIA DODATKOWE:

 

 

 

 

ciocia Monika  - rytmika

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie na kierunku Rytmika oraz absolwentką Akademii Muzycznej im. G.i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku Muzykoterapia. Od kilkunastu lat prowadzę zajęcia z zakresu rytmiki kształcenia słuchu , fortepianu i improwizacji fortepianowej. Organizuję warsztaty z zakresu edukacji muzycznej dla Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego.Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym jest mi szczególnie bliska. To właśnie proces umuzykalniania dzieci tej grupy wiekowej stał się inspiracją do moich działań twórczych . W swojej pracy wykorzystuję metody: E.J.Dalcrozea, C.Orffa, Z. Kodaly'a , E.E. Gordona R.Labana, W. Sherborne, B.Strauss oraz program autorski.

 

 


ciocia Joanna  - logopedia

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku "Logopedia z audiologią". W czasie studiów uczestniczyłam w wielu wolontariatach m.in. w świetlicach socjoterapeutycznych, szpitalu neuropsychiatrycznym. Zawsze starałam się, aby moja kariera zawodowa polegała na pracy z dziećmi. Początkowo byłam wychowawcą na koloniach letnich. Od kilku lat prowadzę diagnozę i terapię mowy osób dorosłych oraz dzieci. Zajmuję się także profilaktyką zaburzeń mowy. Doświadczenie zdobywałam zarówno w placówkach oświatowych, jak i medycznych. W Przedszkolu Nasze Dzieci prowadzę diagnozę i terapię indywidualną wad wymowy oraz prowadzę zajęcia grupowe z zakresu logorytmiki.

 

ciocia Karolina – gimnastyka korekcyjna

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką oraz animatorem  i od samego początku swojej kariery zawodowej pracuję z dziećmi. Ukończyłam studia na Wydziale Nauk Medycznych, więc wiem, jak ważny jest ruch i aktywny tryb życia dla zdrowia człowieka. W pracy zawodowej staram się swoimi pasjami zarażać najmłodszych. Od dziecka związana jestem ze sportem.
8 lat trenowałam Judo w klubie Gwardia Warszawa reprezentując swoje miasto oraz kraj na zawodach różnego szczebla, a obecnie pasjonuję się wspinaczką  oraz jazdą na rowerze górskim.
W przedszkolu „Nasze dzieci” prowadzę zajęcia z gimnastyki korekcyjnej.

 

 

 

 


 

 
naszedzieci14.jpg

Sonda

czy podoba Ci się nasze przedszkole?