KadraSylwia Bindas-Piotrkowicz

właściciel i dyrektor Przedszkola „Nasze Dzieci”

Z zawodu jestem nauczycielką języka rosyjskiego i angielskiego oraz egzaminatorką OKE. Ukończyłam Prawo i Administrację w PWSBiA jak również  Zarządzanie Oświatą. Praca w szkole i na uczelni dawała mi wiele satysfakcji, jej owocem jest doktorat napisany przeze mnie na Wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich UW. Pomysł na założenie własnego przedszkola narodził się spontanicznie. Decyzja o rezygnacji z dotychczasowych zajęć nie była łatwa, ale możliwość samodzielnego tworzenia nowego miejsca, poświęconego dzieciom i rodzicom, pochłonęła mnie bez reszty. Prywatnie jestem mamą Jasia – jednego z pierwszych absolwentów „Naszych Dzieci” oraz Michałka, który wkrótce rozpocznie edukację szkolną.

 

 

 


 

ciocia Marta - sekretariat

Od kilku lat związana jestem z przedszkolem „Nasze Dzieci”. Bardzo lubię pracę z dziećmi i chętnie organizuję im czas w sposób jak najbardziej twórczy.
Ukończyłam magisterskie studia o kierunku administracyjnym ze specjalnością prawo pracy i polityka zatrudnienia. W przedszkolu zajmuję się sprawami biurowymi.


WYCHOWAWCY

ciocia Ola - wychowawca grupy Pszczółek

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach gdzie ukończyłam studia pierwszego stopnia, kierunek pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym oraz studia drugiego stopnia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie kierunek pedagogika specjalna, specjalność rehabilitacja osób ze sprzężoną niepełnosprawnością. W różnego rodzaju pracę z dziećmi angażowałam się już podczas studiów w formie wieloletniego wolontariatu w zaprzyjaźnionym przedszkolu, organizowanie animacji dla dzieci                   na przyjęciach urodzinowych. Jestem osobą pogodną, energiczną oraz kreatywną co chętnie wykorzystuję w swojej pracy z najmłodszymi. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję    i motywację do dalszego rozwoju. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze by podziwiać przyrodę.

 

 

ciocia Ola wychowawca grupy Pszczółek

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości a ich codzienne osiągnięcia są dla mnie prawdziwą satysfakcją. Chcę przekazać dzieciom ciepło, miłość i poczucie bezpieczeństwa. Wolne chwile spędzam w gronie przyjaciół i podróżując.

 


KADRA - ZAJĘCIA DODATKOWE:

 

 

 

 

ciocia Monika  - rytmika

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie na kierunku Rytmika oraz absolwentką Akademii Muzycznej im. G.i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku Muzykoterapia. Od kilkunastu lat prowadzę zajęcia z zakresu rytmiki kształcenia słuchu , fortepianu i improwizacji fortepianowej. Organizuję warsztaty z zakresu edukacji muzycznej dla Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego.Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym jest mi szczególnie bliska. To właśnie proces umuzykalniania dzieci tej grupy wiekowej stał się inspiracją do moich działań twórczych . W swojej pracy wykorzystuję metody: E.J.Dalcrozea, C.Orffa, Z. Kodaly'a , E.E. Gordona R.Labana, W. Sherborne, B.Strauss oraz program autorski.

 

 


ciocia Joanna  - logopedia

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku "Logopedia z audiologią". W czasie studiów uczestniczyłam w wielu wolontariatach m.in. w świetlicach socjoterapeutycznych, szpitalu neuropsychiatrycznym. Zawsze starałam się, aby moja kariera zawodowa polegała na pracy z dziećmi. Początkowo byłam wychowawcą na koloniach letnich. Od kilku lat prowadzę diagnozę i terapię mowy osób dorosłych oraz dzieci. Zajmuję się także profilaktyką zaburzeń mowy. Doświadczenie zdobywałam zarówno w placówkach oświatowych, jak i medycznych. W Przedszkolu Nasze Dzieci prowadzę diagnozę i terapię indywidualną wad wymowy oraz prowadzę zajęcia grupowe z zakresu logorytmiki.

 

ciocia Karolina – gimnastyka korekcyjna

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką oraz animatorem  i od samego początku swojej kariery zawodowej pracuję z dziećmi. Ukończyłam studia na Wydziale Nauk Medycznych, więc wiem, jak ważny jest ruch i aktywny tryb życia dla zdrowia człowieka. W pracy zawodowej staram się swoimi pasjami zarażać najmłodszych. Od dziecka związana jestem ze sportem.
8 lat trenowałam Judo w klubie Gwardia Warszawa reprezentując swoje miasto oraz kraj na zawodach różnego szczebla, a obecnie pasjonuję się wspinaczką  oraz jazdą na rowerze górskim.
W przedszkolu „Nasze dzieci” prowadzę zajęcia z gimnastyki korekcyjnej.

 

 

 

 


 

 
naszedzieci28.jpg

Sonda

czy podoba Ci się nasze przedszkole?