Zajęcia Adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjne w Przedszkolu „Nasze Dzieci” zapoznają dziecko z nowym miejscem, jakim jest przedszkole, oswajają je z obcymi dla niego osobami (nauczyciele, rodzice innych dzieci), przygotowują do pokonania lęku związanego z rozstaniem z rodzicami, pomagają dziecku poznać zasady obowiązujące w przedszkolu i łagodnie wejść w grupę rówieśniczą. Serdecznie zapraszamy Rodziców adaptujących się dzieci na zebranie które odbędzie się w poniedziałek 28 sierpnia o godz. 18:00, zebranie rozpocznie się spotkaniem z psychologiem. Adaptacja dzieci rozpocznie się od wtorku 29 sierpnia w godz. 9:00-11:00 (dziecko z opiekunem).

Rodzice z kolei mają okazję poznać przedszkole, wychowawców, metody pracy z dziećmi.

Zajęcia adaptacyjne są bezpłatne.

 
naszedzieci14.jpg

Sonda

czy podoba Ci się nasze przedszkole?